UAB

UAB "Zbiga" (Magrės baldai)

PREMIUM KLASĖS BALDAI

„Magrės baldų" komanda užtikrina kokybišką PREMIUM klasės baldų gamybos procesą, modernios klasikos dizaino sprendimus ir ekspertinę pagalbą šeimoms, kurios renkasi baldus daugelyje šalies miestų veikiančiuose „Magrės baldų" salonuose arba internetu.

BALDAI KURIANTIESIEMS ŠEIMĄ

„Magrės baldų" apskritai nebūtų, jei Lietuvoje nebūtų tvirtų, modernių, savo namus mylinčių šeimų. Tačiau lygiai taip pat neįsivaizduojame, kad tvirta šeima apskritai įmanoma be tvirtų, modernių ir namus puošiančių minkštųjų baldų! Kitaip tariant, galima sakyti, kad kokybiški „Magrės baldai" kuria šeimą. Kodėl? Nes minkštieji baldai – tai pagrindinė vieta namuose, kur ,,įvyksta šeima". Kai baldai tvirti, stilingi ir ilgaamžiai, pats šeimos gyvenimas tampa tvirtesnis ir laimingesnis.

KOKYBĖ – PAGRINDINIS MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS

„Magrės" dizainerių ir projektuotojų komanda nuo pat pirmųjų baldo kūrimo etapų siekia sukonstruoti tokį baldą, kuris būtų funkcionalus, patogus, kokybiškas ir patvarus bei džiugintų mūsų klientus daugelį metų.

SAVITUMAS IR PASIRINKIMŲ ĮVAIROVĖ

Siūlome didelį standartinių minkštųjų baldų, audinių ir natūralios odos asortimentą. Iš 200 skirtingų audinių ir 400 skirtingų baldų modifikacijų susikursite individualų, konkrečiai Jūsų interjerui pritaikytą baldų kompoziciją.

Svetainės nuoroda: http://www.magresbaldai.lt El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Mob. telefonas:
  +370 656 09 613

DALYVAUK ŽAIDIME!
Laimėk svetainės baldų komplektą!

Magrės baldų gimtadienio žaidimo taisyklės:

1.       Žaidimo organizatorius, duomenų valdytojas, duomenų tvarkytojas

UAB „ZBIGA“, įmonės kodas 123645712, PVM mokėtojo kodas: LT236457113, įmonės adresas Beržų g. 2B, Riešės kaimas, Vilniaus rajonas LT-14266.

2.       Žaidimo vieta

Visos Lietuvos Respublikos teritorijoje esančios firminės Magrės baldų ir Smart baldų parduotuvės.

3.       Prizai:

LUKA sofa miegama dvivietė 1830×1030 (BI18/08/039; gob. VELVET 04)

ELEGANT fotelis (000001ELEGANT041, Velvet 02; kojeles metalinės)

Stalas LUNA 600/600  (MB119/05/091, M-13;P-21)

Stalas LUNA 900/900 (MB119/05/093, M-13;P-37)

4.       Žaidimo trukmė

Žaidimas vyksta nuo 2019-07-01 iki 2019-07-31 dienos.

5.       Žaidimo dalyviai:

Visi fiziniai asmenys, kurie:

Pirko ar užsakė baldus firminiuose Magrės baldų ir/ar Smart baldų salonuose;

Sumokėjo avansinį arba pilną apmokėjimą, kuris nurodytas sutartyje;

Užpildė dalyvio anketą;

Žaidime dalyvauja tik neatšauktos pirkimo sutartys.

6.       Laimėtojų skelbimas

a.       Laimėtojas išrenkamas atsitiktiniu būdu 2019-08-14 dieną;

b.       Su laimėtoju susisiekiama individualiai ir jis bus skelbiamas viešai Magrės baldų Facebook paskyroje bei www.magresbaldai.lt puslapyje.

7.       Laimėjimo atsiėmimas:

Taisyklių 3 punkte nurodytą prizą klientas turi atsiimti per 7 kalendorines dienas nuo pranešimo apie laimėjimą.

Prizus atsiimti adresu: Beržų g. 7, Riešės kaimas, Vilniaus rajonas.

Prizai neišmokami pinigine suma, nekeičiami į kitą prizą, produktus ar paslaugas, nesiunčiami paštu.

Jeigu per nurodytą terminą nėra atsiimamas prizas renkamas naujas žaidimo laimėtojas.

8.       Skundų pateikimas ir nagrinėjimo tvarka

Žaidimo dalyviai turi teisę iki 2019 m. rugpjūčio 14 d. teikti skundus dėl Žaidimo eigos. Skundus galima pateikti žaidimo organizatoriui raštu adresu Beržų g. 2B, Riešės kaimas, Vilniaus rajonas LT-14266 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Visi pateikti skundai bus nagrinėjami ir Žaidimo dalyviams atsakymai pateikti per 30 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo raštiško skundo gavimo dienos.

9.       Papildoma informacija

Papildoma ir išsami informacija apie Žaidimą teikiama telefonu +370 634 85 000  ar el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

10.    Baigiamosios nuostatos:

UAB „ZBIGA“ darbuotojai negali dalyvauti žaidime.

Organizatorių ir dalyvių teisės ir pareigos yra apibūdintos tik šiomis taisyklėmis.

Reklaminėje medžiagoje pateikiama šio žaidimo informacija yra tik informacinio pobūdžio.

Dalyvavimas šiame žaidime reiškia, kad dalyvis sutinka su šiose taisyklėse nurodytomis nuostatomis. Visi žaidimo Organizatorių priimti su žaidimu susiję sprendimai žaidimo metu yra galutiniai ir privalomi visiems dalyviams.

UAB „ZBIGA“ turi teisę iš dalies pakeisti konkurso taisyklės bet kuriuo metu be išankstinio perspėjimo, tam kad užtikrintų saugų ir teisingą konkuravimą, paskelbiant pakeitimus žaidimo puslapyje https://www.magresbaldai.lt/zaidimas/.

Daugiau informacijos teiraukitės salono konsultančių ar +370 634 85 000,  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

ŠVENČIAME GIMTADIENĮ!

Akcijos laikotarpis: 2019 07 01 – 07 29

AKCIJOS SĄLYGOS:

 • 10% nuolaida suteikiama baldams iš sandėlio;
 • 10% nuolaida suteikiama baldų užsakymams ir baldams iš ekspozicijos.
 • Prekių kiekis sandėlyje yra ribotas;
 • Šios akcijos metu papildomos nuolaidos baldams netaikomos;
 • Nukainotoms prekėms ši akcija negalioja;
 • Akcijos nuolaidos nesumuojamos;
 • Akcija netaikoma ne akcijos metu įsigytiems baldams;
 • Nuolaida taikoma ir perkantiems lizingu be pabrangimo;
 • Dėl baldų, esančių sandėlyje, prašome kreiptis į firminius salonus arba tel. +370 634 85 000,  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .
Daugiau informacijos: https://www.magresbaldai.lt/specialus-pasiulymai/svenciame-gimtadieni/
Švenčiame gimtadienį! -10 % nuolaida baldams!
 • Akcijos laikotarpis: 2019 07 01 – 07 29.
 • Perkant visus baldus iš sandėlio taikoma 10% nuolaida.
 • Perkant baldus iš ekspozicijos ir užsakant taikoma 10% nuolaida.
 • Šios akcijos metu papildomos nuolaidos baldams netaikomos.
 • Nukainotoms prekėms ši akcija negalioja.
 • Akcijos nuolaidos nesumuojamos.
 • Akcija netaikoma ne akcijos metu įsigytiems baldams.
Daugiau informacijos: https://www.smartbaldai.lt/akcijos/,
salonuose +370 634 85 000Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
Nuosaikių ir lakoniškų formų minkštasis kampas įsilies į minimalistinio stiliaus interjerą, papildydamas jį patogumu ir išskirtinumu. 

minkštas kampas Elegant

Matmenys: 2910 x 1600 x 400 mm

Audio sistema, minkštas kampas Elegant

Minkšto kampo porankyje – integruota moderni audio sistema, kurią lengvai galima valdyti ir išmaniuoju telefonu. Patogios atraminės galvos pagalvės – reguliuojamos padėties, kad kiekvienas atrastų sau patogiausią padėtį poilsiui.
Minimalistinės metalinės kojelės – pakelia lengvų formų baldą ir sukuria stabilų jo pagrindą.
Daugiau informacijos apie minkštą kampą Elegant: https://www.magresbaldai.lt/baldas/minkstas-kampas-elegant/

Tai subtilaus dizaino, ergonomiškas ir praktiškas staliukas. Puikiai tinkamas naudoti prie sofos ar kitų minkštų baldų dirbant kompiuteriu, rašant ar net užkandžiaujant.

Staliukas Gusto

Matmenys: 935 x 460 x 630 mm

Staliukas Gusto

Pagamintas iš metalinio karkaso ir faneros. Galima rinktis skirtingas metalo ir faneros spalvas.

Daugiau informacijos: https://www.magresbaldai.lt/baldas/staliukas-gusto/

Tai modernaus stiliaus, grakščių formų baldas, kuris gali puikiai derėti tiek prabangaus stiliaus svetainėje, kur jis būtų kaip kambario akcentas, tiek darbo, poilsio ar jaunuolio kambariuose. 

Matmenys: 750 x 800 x 1110 mmŠio baldo išskirtinumas tai, jog aukšto tankio poliuretanas liejamas iškarto ant plieninio karkaso. Baldai, kurių gamybai yra naudojamas lietas poliuretanas yra ypač patogūs. Ši medžiaga puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų, neleisdama sėdimajai daliai išsidėvėti ar prarasti savo formos. Savo puikią išvaizdą bei sėdėjimo komfortą baldai išlaiko net ir po daugelio metų. Sėdynės pagalvė su dvigubo tankio (minkštesnė viduryje) lietu poliuretanu. Grakšti fotelio forma su dvigubo tankio (minkštesnė viduryje) galvos atlošu  suteikia išskirtinį patogumą sėdint.

Daugiau Magrės fotelių rasite: https://www.magresbaldai.lt/baldai/foteliai/

Tai modernių formų baldai, kurie  gali pagyvinti  Jūsų interjerą. Puikiai gali derėti kaip kambario akcentai darbo, poilsio ir jaunuolio kambariuose.

fotelis Jara

Pagrindinė šių baldo konstrukcija pagaminta iš metalo. Ypač aukšto tankio poliuretanas liejamas tiesiai ant nerudijančio plieno karkaso. Baldai, kurių gamybai yra naudojamas lietas poliuretanas yra ypač patogūs. Ši medžiaga puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų, neleisdama sėdimajai daliai išsidėvėti ar prarasti savo formos. Savo puikią išvaizdą bei sėdėjimo komfortą baldai išlaiko net ir po daugelio metų. Sėdynės pagalvė su dvigubo tankio (minkštesnė viduryje) lietu poliuretanu.

fotelis Neris

Galima pasirinkti kitokius audinius ar kitą kojelių variantą.

Daugiau Magrės fotelių rasite: https://www.magresbaldai.lt/baldai/foteliai/

RUBIN – lengvo dizaino baldas, tinkantis ir modernaus, ir klasikinio stiliaus interjere. Savito subtilumo jam suteikia pagalvėlėse ir porankiuose esančios sagutės. Kuriant šį baldą, didelis dėmesys buvo skiriamas porankių detalėms, išvaizdai, norėta išlaikyti kuo grakštesnes linijas, todėl panaudotas specialus mechanizmas, kuris leidžia reguliuoti porankių padėtį.Matmenys:

2600 x 1850 x 900 mmŠis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Kietas čiužinio pagrindas su patvariomis „Pocket“ spyruoklėmis suteikia puikią atramą ir užtikrina malonią aplinką miegoti kasdien. Pakeliamas miegamasis mechanizmas nebraižo grindų dangos. Rekomenduojame papildomai naudoti antčiužinį, kad miego kokybė būtų dar geresnė, o baldą naudotumėte ilgai.
Dėl pakėlimo lankstų viršutinė baldo dalis lieka atvira, todėl į ją galima patogiai ir saugiai sudėti daiktus. Daiktadėžėse integruotos ventiliacinės ertmės užtikrina gerą oro laidumą ir čia laikomi daiktai išlieka gaivūs.
Galite pasirinkti kairinę arba dešininę kampo pusę, taip pat medinių kojelių spalvą. 
Magrės baldai turi didelį audinių pasirinkimą. Kviečiame atvykti į mūsų salonus. Čia Jūs galėsite apžiūrėti baldinius audinius, paliesti juos ir įvertinti kokybę. Specialios paletės padės Jums pamatyti, kaip pasirinktas audinys atrodo ant baldo. Taip pat galėsite gauti audinių pavyzdžių į namus.
Daugiau informacijos apie minkštą kampą Rubin rasite https://www.magresbaldai.lt/baldas/minkstas-kampas-rubin-2/

 

Šiuolaikiškas dizainas patenkins net ir išrankiausių klientų skonį. Šią baldų kolekciją galėsite pritaikyti tiek klasikiniame, tiek moderniame namų interjere.Matmenys:
2780 x 2370 x 760 mm 
2980 x 2370 x 760 mm Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Tai itin praverčia sulaukus svečių, kai sofa naudojama kaip lova. Pakeliamas miegamasis mechanizmas – patogus ir saugus, nebraižo grindų dangos ir paprastai naudojamas. Dėl pakėlimo lankstų viršutinė baldo dalis lieka atvira, todėl galima į ją patogiai ir saugiai sudėti daiktus. Daiktadėžėje integruotos ventiliacinės ertmės užtikrina gerą oro laidumą ir čia laikomi daiktai išlieka gaivūs. Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte reguliuoti atraminės pagalvės aukštį.
Reguliuojamos atlošo pagalvės leidžia kiekvienam susikurti patogiausią padėtį nugarai ir galvai.
Galite pasirinkti kairinę arba dešininę kampo pusę.
Jūsų pasirinkimui siūlome daugiau nei 240 skirtingų apmušalų. Jūs tikrai išsirinksite tinkamiausią variantą, kuris harmoningai papuoš Jūsų namus.
Daugiau informacijos apie minkštą kampa Impuls Lego rasite https://www.magresbaldai.lt/baldas/minkstas-kampas-impulse-lego/

Kolekcija „Luka“ puikus modernios klasikos pavyzdys. Patogus ir stilingas minkštas kampas, kurį galite įsigyti su miegamu mechanizmu ar be jo. Matmenys:
2750 x 1540 x 1040 mm


Baldo atraminė dalis – unikalaus dizaino pagalvė – paaukštinta ir minkšta, ji puikiai prisitaiko prie sėdėjimo padėties, atpalaiduoja nugaros raumenis. Tam mūsų dizaineriai skiria ypatingą dėmesį, nes žinome, kad kiekvienas daug dirbantis žmogus nori, jog grįžus namo jo lauktų ramybė, patogumas ir visapusiškas poilsis.
Magrės baldai turi didelį audinių pasirinkimą. Kviečiame atvykti į mūsų salonus. Čia Jūs galėsite apžiūrėti baldinius audinius, paliesti juos ir įvertinti kokybę. Specialios paletės padės Jums pamatyti, kaip pasirinktas audinys atrodo ant baldo. Taip pat galėsite gauti audinių pavyzdžių į namus.
Daugiau informacijos apie minkštą kampą Luka rasite https://www.magresbaldai.lt/baldas/minkstas-kampas-luka/

Puslapis 1 iš 2

Prisijungti