Antradienis, 23 birželio 2020 00:00

PETA audinių kolekcija

DRAUGIŠKI GYVŪNAMS
Ši audinių kolekcija turi papildomą sluoksnį tarp audinio apatinių gijų ir audinio viršutinės matomos dalies, kuris apsaugo ir neleidžia pažeisti audinio netyčia užkabinat audinio siūlą, o tai ypač dažna audinio trumpalaikiškumo priežastis, kurią gali sukelti ne tik augintinių nagai, bet ir džinsų sagos, užtrauktukai, žiedai ir pan.

DRAUGIŠKI SVEIKATAI
Naudojama patentuota inovatyvi priekinės apsaugos technologija prevencijai nuo dulkių erkučių, bakterijų, pelėsio ir panašių mikroorganizmų tekstilėje, tuo pačiu apsaugant nuo plitimo, dauginimosi bei galimų alergijų ar panašių sveikatos sutrikimų. Sudėtyje nėra sveikatai kenksmingų medžiagų.
Kolekcija yra sertifikuota - 100% eco-friendly. Dėka naujausių aplinkosaugos technologijų taikymo audiniai gaminami su pilna atsakomybe prieš gamtą ir aplinką, naudojant ekologiškas sudėtines medžiagas.


LENGVAI VALOMI
Naudojama valymo vandeniu technologija, kuri leidžia dėmes iš audinio pašalinti itin lengvai ir greitai, naudojant tik vandenį. Ši technologija užtikrina lengvą priežiūrą, be didelių pastangų greitai išvalomos vyno, rašalo, padažo, riebalų, purvo, šokolado, grietinėlės ar panašios dėmės. Taip pat, šių audinių paviršius yra itin glotnus ir švelnus, tad augintinio plaukas neįkimba į audinio siūlą, o tai ypač palengvina augintinių plaukų pašalinimą ar surinkimą nuo baldo.

LENGVAI SKALBIAMI
Šiuos audinius galima skalbti 40°C laipsnių temperatūroje.

GARANTIJA
Šiai audinių kolekcijai taikoma ypatinga 50 mėnesių garantija.

Skaityti 485 kartai Atnaujinta Antradienis, 23 birželio 2020 10:43

Prisijungti