Trečiadienis, 25 rugsėjo 2013 00:00

Pristatome jums naują baldų centrą

Pristatome jums baldų centrą BALTIC BALDŲ CENTRAS. Šio centro įkūrėjai – tai stiprios Lietuvos baldų įmonės, kurios 2013 metais užsibrėžė tikslą įkurti modernų, patogų bei analogo neturintį baldų centrą.
Mūsų baldų centras įsikūręs prekybos centre BIG Vilniuje Ukmergės pl. 369. Ši vieta pasirinkta ne atsitiktinai, o dėl puikaus susisiekimo, patogaus nemokamo parkingo ir vokiškos prekybos centro tvarkos.
Baltic Baldų Centre prekiaujančios įmonės – tai savo sričių profesionalai, todėl prekių asortimentas yra kruopščiai parinktas, vadovaujantis naujausiomis mados tendencijomis, klientų bei dizainerių poreikiais. Labai svarbu ir tai, kad prekių asortimentas yra labiau įvairus nei per didelis.


Skirtingai nuo kitų baldų salonų, dauguma Baltic Baldų Centro įmonių gamina ir prekiauja nestandartiniais baldais, čiužiniais, interjero detalėmis. Klientams ir dizaineriams labai patogu įrengti įvairias nestandartines erdves.
Ant specialios kiliminės dangos, apšviesti moderniais šviestuvais, baldai, čiužiniai bei kitos prekės atrodo labai patraukliai, nekeičia spalvos, primena namų aplinką,
Mūsų baldų centras dirba 7 dienas per savaitę, todėl patogus visiems pirkėjams bei dizaineriams.

Skaityti 38991 kartai Atnaujinta Antradienis, 20 kovo 2018 06:24
Daugiau šioje kategorijoje: Kodėl BALTIC BALDŲ CENTRAS? »

Prisijungti